Sayamino School For Monsters And Humans
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sayamino School For Monsters And Humans

Szkoła średnia dla potworów i ludzi, której założycielem jest pan Sayamino Haru.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Klub Gotowania

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Satou
Przewodniczący Klubu Gotowania
Satou


Liczba postów : 34
Join date : 07/01/2017
Age : 27
Skąd : Górny Śląsk

Klub Gotowania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Gotowania   Klub Gotowania - Page 2 EmptyPon Sty 16, 2017 5:11 pm

Reakcja Perciville'a na mój ton głosu nieco zbiła mnie z tropu. Okej, z tym panem jednak lepiej nie zadzierać, bo może się to skończyć w jakiś sposób, który niekoniecznie byłby dla mnie... Ekhem... Komfortowy? Na wszelki wypadek odsunąłem się na metr pod pretekstem znalezienia drugiej pary rękawiczek dla pieseła, bo jak widać Perci jednak nie zamierzał zostawić go w spokoju. Niby mówił o ochronie, ale... Tak. No.
- Czekoladowe... Może po prostu zwykłe ciastka? - wygrzebałem prosty przepis z książki kucharskiej i położyłem ją na stole. - Jedno z was niech zbierze potrzebne narzędzia, a drugie składniki. Tak będzie najłatwiej.
Sam skierowałem się do pieca, by rozgrzać go i inne takie śmieszne rzeczy. Co jak co, ale klub gotowania stawał się ciekawym miejscem.
- Czy w ogóle znacie jakichś ludzi, którzy chodzą do tej szkoły? - sam poznałem kilku, ale tylko z widzenia. Kontakt miałem do tej pory tylko z potworami i mieszańcami, co dość mnie niepokoiło. Większość nie miała problemów co do mojej ludzkości, ale gorzej, jak w końcu jakiś się trafi, którego będzie to irytowało.
Powrót do góry Go down
http://miraiokami.deviantart.com
Alex

Alex


Liczba postów : 117
Join date : 06/01/2017

Klub Gotowania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klub Gotowania   Klub Gotowania - Page 2 EmptyPon Sty 16, 2017 7:27 pm

- H-hej! - powiedziałem wyciągając rękę w kierunku moich rękawic. Ten Percy wydawał mi się lekko dziwny, ale nie mówiłem tego na głos. Jeszcze by się na mnie wkurzył. - M-mogę j-jakoś p-pomóc? - spytałem Satou. - W-w sumie j-już poznałem j-jednego człowieka... - powiedziałem. Chodziło mi o Mori'ego z którym rozmawiałem jakiś czas temu chodząc po korytarzu. Nawet udało mi się zdobyć jego numer telefonu.
Powrót do góry Go down
 
Klub Gotowania
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Klub Historyczny
» Klub Poetycki
» Klub Otaku
» Klub Artystyczny
» Klub Książki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sayamino School For Monsters And Humans :: Szkoły :: Sayamino :: Parter-
Skocz do: