Sayamino School For Monsters And Humans
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sayamino School For Monsters And Humans

Szkoła średnia dla potworów i ludzi, której założycielem jest pan Sayamino Haru.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~why do we worry at all?~

Go down 
AutorWiadomość
Neon

Neon


Liczba postów : 26
Join date : 14/01/2017

~why do we worry at all?~ Empty
PisanieTemat: ~why do we worry at all?~   ~why do we worry at all?~ EmptySro Sty 18, 2017 7:22 pm

~why do we worry at all?~ Meowthpng_ahrpxwe

theme (EWENTUALNE)
1
2
Chase&Neil

pseudonim
"Neon. Artystyczny i internetowy. Grałem pod tą nazwą w Scarlet Insomnia"

uzależnienia
"Cukier, cukier, cukier, kawa, cukier, kawa, cukier, kawa... wspomniałem o cukrze?! Ha. Uwielbiam słodycze. Nie... KOCHAM JE. Mniej niż moją drogą Loony oczywiście, ale KOCHAM! Kiedyś też paliłem, ale udało mi się porzucić ten nałóg"

muzyka
"Czego to ja lubię słuchać, mm? Wszystkiego. Byleby było energiczne. Nie przepadam za smutami. Preferuję jednak rock i metal~"

zwierzęta
"Lubię. Mam bullterrierkę Świnkę i żółwia Pimpusia. Pokazać ci ich zdjęcia?! ...ooh, nie chcesz? Hm... moja ulubiona rasa psa? Bullterrier, oczywiście. A kota? Orientalne do mnie przemawiają. O RANY, i sfinksy! SFINKSY SĄ COOl. Urocze gremlinki"

kolory
"Wszystkie barwy tęczy! Heheeh... jaskrawe, żywe kolory to jessss właśnie tooo...~"

związki
"Mam dziewczynę. ...ugh, dobra, raaaany, nie kłamię! To był tylko taki żarcik! Zerwaliśmy ze sobą jakieś dwa lata temu. Bywa, no nie?"

doświadczenia seksualne
"Ojej, ciekawy temat, gościu! Zdarzało się nam z dziewczyną. A później od czasu do czasu po jakimś koncercie... errr, nie, wcale nie byłem zazwyczaj narąbany po koncertach"

marzenia
"TAK. ...hm? Naaah, opowiem o nich kiedy indziej, dobra? Wcześniej marzyłem o karierze muzycznej, ale w świetle ostatnich wydarzeń... DUPA ZBITA"

więcej kiedyś
Powrót do góry Go down
 
~why do we worry at all?~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sayamino School For Monsters And Humans :: Kartoteka :: Informator :: Ciekawostki-
Skocz do: