Sayamino School For Monsters And Humans
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sayamino School For Monsters And Humans

Szkoła średnia dla potworów i ludzi, której założycielem jest pan Sayamino Haru.
 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fabuła

Go down 
AutorWiadomość
Syuona
Admin Główny
Syuona

Liczba postów : 219
Join date : 05/11/2016
Age : 23
Skąd : Hamburg, Niemcy

Fabuła          Empty
PisanieTemat: Fabuła    Fabuła          EmptyPią Lis 18, 2016 7:16 pm

FABUŁA

Dawno temu ludzie oraz potwory toczyli ze sobą okrutną wojnę, która trwała przez wiele wieków. Sto lat temu wojna dobiegła końca, a od tamtego czasu rasa ludzka próbuje pojednać się z potworami i nową powstałą rasą - mieszańcami. Wciąż jednak wiele z nich żyje ze sobą w niezgodzie a rasy mimo wielu lat pokoju wciąż pałają do siebie nienawiścią.

SZKOŁA, DYREKTOR ORAZ CEL JEJ POWSTANIA


Szkoła Sayamino jest pierwszą w kraju szkołą, do której mogą uczęszczać i ludzie i potwory. Jej założycielem i obecnym dyrektorem jest pan Sayamino Haru, a szkoła ma niecałe trzydzieści lat. Staruszek Sayamino pochodzi z rasy mieszańców i chcąc w końcu pojednać rasę ludzką z potworami otworzył on szkołę średnią, bo według niego osoby właśnie w tym wieku mogą odkryć fakt, że tak naprawdę nie ma o co się spinać, nie ma sensu dzielić się na dwa różne byty. W końcu wszyscy są istotami żyjącymi, powinni się szanować jeśli sami chcą ów szacunek otrzymać. Jak można by się więc domyśleć szkoła Sayamino ma na celu pojednanie dwóch, a nawet trzech ras, by te nie pałały do siebie wzajemną nienawiścią, lecz sympatią.

SZKOŁA SAYAMINO - NA CZYM POLEGA CAŁE TE POJEDNANIE RAS

Jak można się dowiedzieć z tematów zawartych w dziale Strefa Gracza szkoła Sayamino to nie zwykły budynek, w którym uczniowie spędzają czas siedząć w klasach słuchając bełkotu nauczyciela. O nie nie nie, przecież było by to okropnie nieciekawe i nie pojednałoby trzech ras w jakimś szczególnym stopniu. W naszej szkole uczniowie spędzają w tygodniu na siedzeniu w klasie jeden dzień, maksymalnie dwa. W reszte pozostałych dni ich zadaniem jest odkrywanie magicznych pokoi na drugim piętrze szkoły oraz w piwnicy. Nie powinno się robić tego samemu, dlatego zawsze do takich pomieszczeń wybierają się dwie osoby, a czasem nawet więcej. Wymagany jest jednak podział między nimi. Ludzie i potwory, ludzie i mieszańce lub potwory i mieszańce. Najlepszym składem jednak jest potwór, człowiek i mieszaniec. Osoba samotnie wkraczająca tam nie otrzyma zadania, będzie mogła jedynie tam pobyć, posiedzieć spokojnie w samotności. Zadań też nie otrzyma dwóch lub więcej przedstawicieli tylko jednej rasy. Takim oto właśnie sposobem Sayamino Haru stara się pojednać wszystkie rasy. Współpracą.

Cały system oceniania, przebieg lekcji i inne tego typu rzeczy znajdziecie w dziale Strefa Gracza.


JAKIE MAMY CZASY, GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY


Obecnie mamy rok 2015. Znajdujemy się w Japonii w centrum stolicy kraju, czyli dokładniej w miejscu graniczącym z dzielnicą Shinjuku oraz Shibuya w Tokyo. Poza naszą ziemią istnieje jeszcze wiele planet, o których ludzie mają pełną świadomość od wieków, ponieważ to stamtąd dawno dawno temu na planecie Ziemia przybyła potworza rasa zaludniając się na naszym skrawku galaktyki. Technologia jest nieco bardziej rozwinięta niż w obecnych czasach z powodu poszerzonej dzięki potworom wiedzy. Nie, nie mamy latających samochodów, ale przykładowo istnieją już teleportery. Ah, i mamy nieco powiększony rok przez jeden dodatkowy dzień tygodnia, który nosi nazwę Hiruna.


DO SZKOŁY SAYAMINO UCZNIOWIE UCZĘSZCZAJĄ OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY, JEDNAK PODCZAS WEEKENDU //W NIEDZIELE ORAZ HIRUNE// SZKOŁA JEST CZYNNA JAK W INNE DNI TYGODNIA I UCZNIOWIE MAJĄ DO NIEJ WOLNY WSTĘP. TE DNI JEDNAK NIE SĄ OCENIANE.
Powrót do góry Go down
https://sayamino-school.forumieren.com
 
Fabuła
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sayamino School For Monsters And Humans :: Kompendium Wiedzy :: Fabuła-
Skocz do: