Sayamino School For Monsters And Humans
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sayamino School For Monsters And Humans

Szkoła średnia dla potworów i ludzi, której założycielem jest pan Sayamino Haru.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Plaża

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Syuona
Admin Główny
Syuona


Liczba postów : 219
Join date : 05/11/2016
Age : 26
Skąd : Hamburg, Niemcy

Plaża             Empty
PisanieTemat: Plaża    Plaża             EmptySob Sty 07, 2017 7:00 pm

Po przejściu przez drzwi, pierwsze co można zauważyć to to że stoi się na ogromnej plaży. Ta lokacja definitywnie nie zmieściłaby się w szkole w żaden normalny sposób. Miejsce to wydaje się dosyć opuszczone. Jedyne żywe stworzenia jakie można tu zobaczyć to ryby pływające w morzu. Przy brzegu, w małym porcie widać kilka łodzie i wioseł, więc każdy chętny może spróbować wypłynąć. Łodzie są w różnych rozmiarach - od tych w których zmieści się tylko jedna osoba do takich które potrzebują całej załogi żeby mogły w ogóle wypłynąć. Ci którzy nie chcą lub nie mogą wpłynąć mogą przeszukać liczne jaskinie które znajdują się na tutejszej plaży.
Powrót do góry Go down
https://sayamino-school.forumieren.com
Alex

Alex


Liczba postów : 117
Join date : 06/01/2017

Plaża             Empty
PisanieTemat: Re: Plaża    Plaża             EmptyPią Lut 03, 2017 10:27 pm

Wszedłem do kolejnego pomieszczenia na tym dziwnym piętrze. Tym razem... Dostałem się na jakieś okolice nadmorskie. - W sumie nigdy w życiu nie byłem na plaży. - Pomyślałem. Spojrzałem na wodę. Czy była prawdziwa? Chciałem to sprawdzić, więc dotknąłem tafli jedną łapą. - Prawdziwa... - powiedziałem do siebie. Rozejrzałem się. Ocean był aż po horyzont. Czy mógł być jakiś kres? Niedaleko były łodzie, ale nie chciałem tego sprawdzać. Nie miałem wystarczająco odwagi, by tak sam wypłynąć okropnie daleko. Lepiej było moim zdaniem zostać na razie na brzegu.
Powrót do góry Go down
 
Plaża
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sayamino School For Monsters And Humans :: Szkoły :: Sayamino :: 2 Piętro-
Skocz do: