Sayamino School For Monsters And Humans
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sayamino School For Monsters And Humans

Szkoła średnia dla potworów i ludzi, której założycielem jest pan Sayamino Haru.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sklepik szkolny

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Syuona
Admin Główny
Syuona


Liczba postów : 219
Join date : 05/11/2016
Age : 26
Skąd : Hamburg, Niemcy

Sklepik szkolny Empty
PisanieTemat: Sklepik szkolny   Sklepik szkolny EmptyPią Gru 30, 2016 4:36 pm

Miejsce do którego ściągają wszyscy - zwłaszcza podczas przerw. Właściwie jest to punkt w końcu korytarza gdzie prawie zawsze można zobaczyć gromadzące się osoby. Zza lady wszystkich raczą słodkie przysmaki, przybory dostępne dla wszystkich zapominalskich i miły uśmiech sklepikarki. Nie zapomnijcie zabrać pieniędzy!
Powrót do góry Go down
https://sayamino-school.forumieren.com
Alex

Alex


Liczba postów : 117
Join date : 06/01/2017

Sklepik szkolny Empty
PisanieTemat: Re: Sklepik szkolny   Sklepik szkolny EmptyNie Sty 15, 2017 8:19 pm

Przechodziłem akurat tędy i pomyślałem że dobrze byłoby sprawdzić co mają tu do zaoferowania. Podszedłem powoli do lady i zacząłem przyglądać się temu co można kupić. Niedawno byłem na korytarzu i rozmawiałem z Mori. Nadal też myślałem nad sobą i starałem się znaleźć innego potwora podobnego do mnie... ale jakimś cudem nie mogłem znaleźć ani jednego. Mijałem niektórych wędrując po szkole, ale żaden z nich nie miał tyle futra co ja. Zacząłem się zastanawiać czy nie jestem jakiś szczególny.
Powrót do góry Go down
Asher

Asher


Liczba postów : 21
Join date : 08/01/2017

Sklepik szkolny Empty
PisanieTemat: Re: Sklepik szkolny   Sklepik szkolny EmptyWto Sty 17, 2017 7:11 pm

Sklepik szkolny był przez Ashera regularnie odwiedzanym miejscem. Jako, że sam nie potrafił gotować, zaopatrywał się tutaj często w jakieś przekąski, gdy nie mógł znaleźć innego, err... źródła pokarmu, a był zbyt głodny, by czekać na cokolwiek/szukać dalej. A teraz... może nie był aż tak spragniony żarcia jak zazwyczaj, gdy tu przychodził, ale stwierdził, że chętnie sobie zgarnie jakieś miętowe cukierasy albo gumy. O, a może mają coś nowego na sprzedaż...?
Niech no podejdzie bliżej!
...a traf chciał, że wpadł na jakiegoś psowatego potwora. Raz, że Asherek wpatrywał się w sprzedawane rzeczy, a dwa... no cóż, w porównaniu do niego ten futrzasty osobnik był... mały. Tak. Zostańmy przy "małym". W każdym razie to zderzenie białowłosego nagle rozdrażniło. Co z tego, że to on wpadł na ten kłębek futra? To jego wina, takie maluchy jak on powinny coś zrobić ze swoją widocznością...!
- I czego stoisz tak w przejściu, psie? - rzucił niesamowicie opryskliwie, krzywiąc przy tym lekko swoją jakże cudną mordeczkę. Tak, dodajmy na jego usprawiedliwienie to, że był trochę głodny... a głód w połączeniu z takim temperamentem to tak... niezbyt działało. Choć tak czy inaczej - gdyby czerwonooki nie był głodny, to i tak istniała wielka szansa, że by się zirytował. Well, taki charakterek, nie?
Powrót do góry Go down
Alex

Alex


Liczba postów : 117
Join date : 06/01/2017

Sklepik szkolny Empty
PisanieTemat: Re: Sklepik szkolny   Sklepik szkolny EmptyWto Sty 17, 2017 7:45 pm

Patrzałem na rzeczy na sprzedaż aż nagle poczułem że ktoś na mnie wpada. Szybko spojrzałem za siebie. Za mną stał jakiś chłopak. Nazwał mnie "Psem", poza tym wyglądał na mocno wkurzonego. Od razu odsunąłem się mu z drogi. - P-przepraszam... N-nie c-chciałem... - powiedziałem cicho, trochę wystraszonym głosem jeszcze trochę się odchodząc od niego, w razie gdyby chciał mi coś zrobić. Obserwowałem tego białowłosego na wszelki wypadek. Gotowy do ucieczki. Wyglądał mi trochę na człowieka. Jeżeli nim nie był to znaczy że znów spotkałem człekopodobnego potwora. Znowu. Czy w tym kraju nie ma żadnych innych? Po chwili poczułem że z jakiegoś powodu boję się tego osobnika. Tak bardzo że lepiej nie byłoby tu zostać, więc zacząłem biec aż opuściłem to miejsce.
[z.t.]

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sklepik szkolny Empty
PisanieTemat: Re: Sklepik szkolny   Sklepik szkolny Empty

Powrót do góry Go down
 
Sklepik szkolny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Magazyn szkolny
» Samorząd szkolny
» Dusty Fox, czyli szkolny gigant

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sayamino School For Monsters And Humans :: Szkoły :: Sayamino :: 1 Piętro-
Skocz do: