Sayamino School For Monsters And Humans

Szkoła średnia dla potworów i ludzi, której założycielem jest pan Sayamino Haru.
 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Jorrit Kai, Powiernik Moji.

Go down 
AutorWiadomość
Jorrit Kai

avatar

Liczba postów : 6
Join date : 17/01/2017

PisanieTemat: Jorrit Kai, Powiernik Moji.    Czw Sty 26, 2017 3:07 pm


Jak sie zwie?

Ileż to można by się rozwodzić nad jego - rzecz jasna! - przecudownym imieniem. I uch, nie mówię teraz poważnie, ponieważ sam jego posiadacz zadowolony zbytnio nie jest. Jednak oczywiście to nie wina tego młodziaka, że właśnie w ten sposób nazwali go rodzice, racja? Z tego względu iż chłopak nie przepada za swoim imieniem dość często wymyśla sobie nowe ksywki, które dość szybko mu się przejadają... Tak, jest dość wybredny, nie ukrywajmy. Zdążył już dobrych kilkanaście razy imię zmienić, ale! Wszyscy wciąż nazywają go... Cóż, ta chwila i tak musiała nadejść. Jorrit Kai przed wami, we własnej dumnej i postawnej postaci. Znany też jako Dominic, lub Peter. Ma też tendencje do nazywania siebie Bazyliszkiem - wbrew pozorom pseudonim ten nie jest wyjęty z wiadomych części ciała. Co tam jeszcze Jorrit ma do powiedzenia? Cóż, skracanie imion to też jakaś odskocznia; w ten właśnie sposób powstała ksywka Jorri, Jo, J-K oraz Joi. Ah, niektóre wredniaki wyzywają go od "Jaoi", ale to już tak na marginesie! Aha, czasem przed lustrem sam siebie nazywa najpiękniejszym, z czego wziął się "Narcyz", jako kolejny zamiennik jego imienia.

W jakim wieku jest posiadacz Moji?

Tak, mowa tu rzecz jasna o Jorricie! Jest on także niekiedy nazywany posiadaczem Moji, jednakże o tym jak i o samej energii, bądź też mocy Moji będzie w późniejszych punktach. Bazyliszek jest już dorosłym i dojrzałym młodzieńcem znającym się na życiu (wciąż jednak żyje bardziej zabawą). Ów jasnowłosy chłopak przyszedł na świat najprawdopodobniej - ba, napewno, w końcu ma to zapisane w kartotece szkoły - osiemnastego marca tysiąc dziewięćdziesiątego piątego roku (w zapisie liczbowym to konkretnie 18.03.1995 rok). Jest więc on zodiakalną rybą, choć posiada mentalność nie jednego skorpiona. Z daty urodzenia, a także obecnego roku wynika iż Joi ostatnimi czasy obchodził swoje 20 urodziny. Ach, szybko to zleciało! Tak czy inaczej w tymże roku młodziak kończy także szkołę średnią, jaką jest Sayamino (tak, spoiler, chodzi do Sayo!).

Pochodzenie?

Planeta Unknown, aktualnie Japonia. Przybył jednak z innego wymiaru.

Jaki to rodzaj?

Potwór, dokładniej jakiś podrzędny dajmon w ludzkiej formie.

Wizerunek

Wzrost: 200 centymetrów, czyli 2 metry rzecz jasna;
Waga: Coś koło 90 kilogramów będzie;

Oto i powiernik Moji! Jak wygląda? Cóż, jest zdecydowanie przyjemny do oglądania, bowiem posiada naprawdę gładką cerę oraz delikatnie zarysowane mięśnie. Nie ćwiczy dużo, jednak jego figura jest dość postawna. Jego wizerunek właściwie przyprawia nie jedno dziewczę o zawał serca, lub przynajmniej ogromną radość z przebywania w jego towarzystwie... Dobra, nie będę udawać, opis Jorrita będzie krótki. Ciężko jest powiedzieć o nim wiele, gdyż nie ma niczego, co wyróżniałoby go jakoś z tłumu... Znaczy się, jest wysoki bowiem ma przeszło dwa dumne metry, nie jest jednak jeszcze aż tak mega wysoki. No, ma dość znośny wzrost. Budowa jego ciała także jest okej, nie ma jakiegoś niepotrzebnego brzuszka, nie jest też wychudzony, widać, że chłopak dba o siebie oraz o swoją dietę. Rzecz jasna posiada długie ręce i jeszcze dłuższe nogi, które prowadzą go przez ten cudowny, szkolny świat. Choć na pierwszy rzut oka Jorrit wygląda na zwykłego, normalnego człowieka toć idzie się zdziwić! W jego żyłach płynie nie krew, a czysta, srebrzysta magia, natomiast jego serce to nic innego jak Diament. Poza tym, choć Jorri skrzętnie chowa ślady swego potworyzmu to czasem przez jego włosy przebiją się dwa małe, niepozorne rożki sterczące na dwa różne boki. Potworzyna także posiada widocznie ostre zębiska, a także intensywnie czerwone oczy z kocimi źrenicami. Znaczy się, czasem żółkną, przez co wyglądają jak para ślepi bazyliszka. Neonują również w nocy, tak jak jego rogi, które wtedy przyjmują barwę czerwieni, więc świetna jest z niego latarka. Innym faktem, który przemawia za tym iż Koi jest potworem jest czarny pigment skóry, który pokrywa jego tył; jest to co prawda jedynie zwęglony pas, który nakrapiany jest także czerwonymi, lamparcimi łatami. Kręgosłup tego stworzenia zwieńcza cienki falujący ogonek pokryty pierścieniami, którego końcówka jest iście szkarłatnej barwy. Oczywiście ogon jest ukrywany jak tylko Joi może pod długimi bluzami, jednak niekiedy ogon ten wydostaje się samoistnie na wolność, taki z niego buntownik. Zdarza się czasem, że kiedy Jo jest przeziębiony jego uszy przybierają kształt czarnych nietoperzych skrzydeł. Ładnie wpasowują się w kontrast do jego jasnych włosów, blond przeplatanych z białymi lub też srebrnymi pasemkami. Fryzurę zawsze ma postawioną, jednakże większość czasu panuje tam artystyczny nieład. Ach, mówiąc jeszcze o twarzy trzeba napomknąć iż Jorrit ma czarny pigment także tu; pokrywa on cześć czoła w kształcie paraboli (tak, matematyka), a kończy się nie wiadomo gdzie. Na twarzy Bazyliszka widnieją także ze dwie ciemne łaty bez żadnego ustalonego schematu; takie nieco większe piepżyki. Język Jorrita potrafi zmieniać kolory, choć zwykle jest to wpółprzeźroczysty błękit przechodzący w fiolet.

Jaki jest?

Ma on zazwyczaj przyjazne intencje i czyste pobudki, choć nie zawsze umie przeprowadzić swoją wolę do końca. Jest pracowity i nie miga się od swoich obowiązków, sumiennie się ze wszystkich wywiązuje. W ogóle ma on bardzo duże zdolności umysłowe jak na swój wiek, ponieważ posiada nieprzeciętny intelekt. Jest też bardzo ostrożny, nic nie jest w stanie uśpić jego czujności, więc mało co może go w życiu zaskoczyć i bardzo trudno jest go oszukać jego rywalom czy wrogom. We wszelkim działaniu wykazuje się wielkim entuzjazmem i każde nowe zadanie rozpoczyna z taką samą energią i wiarą we własny sukces i często go osiąga. Właściwie nigdy, nawet w najtrudniejszych misjach, nie dopuszcza do siebie widma porażki, a już na pewno nie zakłada jej na początku, co jest dowodem jego wielkiej wiary w siebie i we własne możliwości, a także w słuszność swoich poczynań (no i optymizmu). Jego wyobraźń jest bogata, oddaje mu znaczne zasługi na wielu polach, jednak nie ma też problemu z w pełni logicznym myśleniem i to tej umiejętności zawdzięcza większość swoich sukcesów; chociażby wymyślenie prostej strategii, dobre wykorzystanie Moji... Tak, to zaprząta jego myśli zdecydowanie najmocniej. Dzięki swej bystrości i zdolnościom organizacyjnym dobrze wywiązuje się z najtrudniejszych zadań, jakie inni chętnie składają na jego barki. Jego praktycyzm powoduje, że w każdej sytuacji umie sobie doskonale poradzić i potrafi znaleźć wyjście z najtrudniejszych opałów. Mimo iż nie ma zbyt silnych związków z ludźmi i rzadko wykazuje instynkty rodzicielskie i rodzinne w ogóle, jest bardzo wrażliwy na krzywdę innych i zdolny do empatii. Ma też tendencje do zbyt gwałtownych reakcji, wobec czego niektórzy ludzie mogą mu być niechętni, ale nie widzi w sobie tej wady, zaś jeśli ktoś próbuje mu delikatnie uświadomić jej istnienie, albo się denerwuje, albo też przyjmuje to do wiadomości, ale i tak nie zamierza z tym walczyć. Mimo że jest pozytywnie nastawiony do innych ludzi, to jest też bardzo nieufny i właściwie nikomu nie potrafi zawierzyć do końca, nawet swym najbliższym, więc zawsze w kontaktach z  nim da się odczuć pewien chłód i dystans. Jest też nadmiernie podatny na wpływy z zewnątrz, przez co miewa zmienne usposobienie i jest to bardzo uciążliwe dla jego otoczenia, które musi znosić jego humory i kaprysy. Wywyższa się spośród innych i choć trzeba uczciwie przyznać, że zazwyczaj ma do tego powody, to robi to w sposób nie do przyjęcia, okazując pogardę ludziom gorszym – w jego mniemaniu – od siebie i bez owijania w bawełnę nazywając ich głupcami. Wydaje mu  się, że jest pępkiem świata i jego otoczenie żyje jego życiem, żywo interesując się wszystkim, co się u niego dzieje, choć w ogóle nie jest to zgodne z prawdą i nie ma żadnych podstaw, by tak uważać.

Co powiernik Moji robi?

Cóż, bez bicia przyznaje, że historia długa nie będzie. Nie mam do tego talentu poprostu. Jakby to powiedzieć, Jorrit Koi prowadzi dość spokojne życie, jednak jest on powiernikiem czegoś wielkiego! No okej, na jego planecie posiadanie Moji, a nawet dużej ich ilości to norma, jednak dla Ziemian może się to wydawać dziwne. Ogólnie Jorri nie zna żadnego języka ludzi, jednak Mojiwatch ma także umiejętność tłumaczenia jego słów, oraz słów rozmówcy. Tak czy siak, Koi nie znalazł się tu przypadkiem; każdy powiernik Moji musi przejść przez parę światów by stać się oficjalnym posiadaczem tych mistycznych stworzeń. O samych Moji będzie później, w umiejętności. Tak, Koi potrafi przyzywać dobre potwory, które pomagają mu sprostać trudom tego świata. Można je traktować też jako chowańce, które przybędą raz na jakiś czas. Stworzenia te nie posługują się mową, a telepatią. Pierwszy Moji zawsze jest odbierany przy spotkaniu z WLM - Wszechświatowym Liderem Moji. Tak było też z Jorritem...


Atuty Fizyczne?

Bez mocy Moji tak naprawdę jest... Bezsilny. Znaczy się, potrafi postawić opór i jest raczej silny, jednak nie kształci się w tym kierunku polegając jedynie na magii, którą dysponuje. Czyli magii przyzywania Moji.


Moce, czyli troche o Moji...

PRZEDMOWA To tylko potencjał i ogólny opis ten mocy. To nie oznacza, że bohater tą mocą włada - może, ale nie ma jej opanowanej, plus ma tylko jednego Baby Moji z tylko jednym ofensywnym atakiem. Mam nadzieję, że to zrozumiałe! Ach, rzecz jasna informacje poniżej nie muszą być wykorzystane w 100%.
- JAKI MOŻE TO MIEĆ POTENCJAŁ? -
Moji! Umiejętność ta nie posiadana jeszcze przez ów protagoniste, jednakże wciąż praktykowana; tak zwana faza testów. Joi bardzo chce ją opanować, dlatego też mocno się na niej skupił. Ach, czymże jest umiejętność Moji? To przywołanie mocy nieważne jakiego żywiołu, którym zarządza jakiś patron - ów "Moji". Słowo to wywodzi się z japońskiego i oznacza dosłownie "postać". Jorrit póki co nie jest w posiadaniu żadnego moji, jednak w najbliższym czasie ma zamiar wykształcić w sobie tą zdolność. Jeżeli mowa o moji, mogą one mieć postać zwierzęcia, humanoida bądź nawet i człowieka - tak czy siak, każde z nich posiada w sobie pokłady mocy jakiegoś żywiołu. Jako, że przyzwanie niektórych jest bardziej skomplikowane od innych, te bardziej silniejsze i trudniejsze potwór zostawił sobie do nauki na później. Każdy moji ma własne statystyki, typowe dla siebie ability (które jest randomowe - ogólnie każdy moji zna trzy, ale tylko jedna jest w użyciu), a także - podstawowo - 6 ataków, jednak zapisują się tylko trzy, również losowo.
Moji posiadają parę cech; oczywiście te, które padły wcześniej (kwalifikacje magiczne, rozłożenie statystyk, specjalne ability), ale też imię bądź imiona, żywioły (o których wspomnę jeszcze później), a także poziom trudności moji. Poziom trudności Moji ma parę podziałów, które ów trudność cechują. Wyróżnia się:
Baby Moji - najłatwiejszy do opanowania, wręcz podstawowy. Tutaj zdobycie Moji to tylko kwestia krótkiej praktyki. Zwykle Moji te posiadają od 5 poziomu do 15, gdzie 5 poziom u Moji jest levelem startowym. Baby Moji zwykle nie mają specjalnych Ability, a ich ataki rozkładają się od 40 bs (bazowa siła, gdzie 40 to wartość minimalna ataku) do 60 bs.
Common Moji Wymagają one średniego zaawansowania i wkładu w ich naukę oraz zdobycie. Moji te zwykle występują od 16 poziomu do aż 40, więc rozkład tutaj jest dużo większy niż u Baby Moji. Średnia bazowa siła tychże patronów wynosi od 60 bs do 85 bs. Posiadają także dwie pospolite Abilitki oraz większy wybór między atakami.
Difficult Moji wnet najtrudniejsze do zdobycia Diffimoji (w skrócie) posiadają trzy Ability, z czego jedna z nich jest Special Ability. Zdobycie tego typu Moji wymaga naprawdę wielu prób i błędów, a także wytrwania, co na tym poziomie jest naprawdę konieczne. NIE ZAWSZE przybędą, kiedy zostaną przywołane, czasami nie wykonują poleceń, więc właściwie można stracić na nich turę. Rozkład mocy ataków to od przeszło 85 bs do około 100 bs, zdarza się nawet i 110 bs. Od poziomu 41 do 60.
Aggresive Moji Najtrudniejsze do opanowania, długo się oswajają, często bywają nieposłuszne. Jest bardzo niski procent szans iż ów Moji zjawi się i pomoże. Potrafią postawić się po stronie napastnika atakując przyzywającego. Dwie specjalne Ability są dostępne, bardzo dobre statystyki i ataki. Występują na poziomach od 61 do 90, a ich ataki mają od 100 bs do 190 bs.
Inne ważne fakty o Moji, tutaj więcej o atakach, ich typach i innych:
O celności i sile ataku decyduje oczywiście mistrz gry, pozwolę sobie jednak na to, by dokładniej zilustrować jak mocne są jedne ciosy w porównaniu do drugich. Załóżmy, że atak minimalnie może mieć 40 siły, a maksymalnie - 220. Duże rozłożenie co prawda, ale rzecz jasna ataki mające siłę 90< (więcej niż 90) są na późniejszy czas. Podstawowe ataki (przy pierwszym rozdaniu, kiedy piszemy kartę postaci) mają załóżmy na to 50-60 startowej mocy. Dla ułatwienia, zawarte pojęcia:
*Kategoria -  czyli dopasowanie ataku; atak może być statusem, ofensywą, defensywą, może pojawić się też określenie buff (wzmacnia postać, osłabia wroga)
Typ ataku - Ataki mają różne typy i wszystko zależy od tego, jakiej magii uczy się dana postać. Moji dysponuje energiami:
*Multitype - atak, który jest kompatybilny z każdym zestawem typów. Tej magii może nauczyć się i ogień, i woda i powietrze i tak dalej.
*Lodowy - ataki te kompatybilne są wtedy, kiedy postać używająca ma w zestawie typów albo lód (stan stały), wodę (stan ciekły) lub powietrze (stan gazowy).
*Sfera Eteru (Powietrze) - ataki te kompatybilne są wtedy, kiedy postać używająca ma w zestawie typów albo lód (stan stały), wodę (stan ciekły) lub powietrze (stan gazowy).
elazny - ataki obojętne na kompatybilność.
*Sfera Duchowa - kompatybilne z każdym żywiołem, w szczególności z mrokiem. Nie kompatybilne z Sferą Światła.
Liściasty - Kompatybilny z powietrzem lub ziemią. Gryzie się z ogniem, ale takie zestawienie też jest możliwe.
Elektryczny - bardzo kompatybilny z powietrzem. Słabo kompatybilny z wodą (nie dostaje staba za ataki elektryczne).
*Ziemny - Kompatybilny z liściastym (trawiastym) i Lodowym. Słabo kompatybilny z żelazem.
*Wodny - kompatybilny z powietrzem (stan gazowy) i lodowym (stan stały)
*Toksyna - Udoskonalony typ liściasty, połączenie liść. oraz trucizny (Poison) w jedno.
*Ognisty  - kompatybilny z ziemią, elektrycznością. Słabo kompatybilny z wodnym, ale możliwy.
*Kamienny
*Psychika
*Dracon
*Skrót BS - Bazowa Siła.
Rodzaj ataku - fizyczny, czy magiczny. Do tego był ten podział wyżej.
UWAGA! Każdy Moji ma także własną klasę - klasyfikację, które uwarunkowują statystyki, na przykład klasa Sunlight gwarantuje mocny atak specjalny z niską obroną specjalną, a Moonlight - mocny defens specjalny, słaby specjalny atak. A oto kilka klas:
A. M. - Atak magiczny; O. M. - Obrona magiczna; Z - Zręczność; A - Atak; O - Obrona
- Sunlight + A. M | - O. M.
- Moonlight + O. M | - A. M.
- Pharaoh + Critic | - Z.
- Unicorn + A. M | - Z.
- Feral + Z | - O. M.
- Hardness + O. | - Critic
- Mind Chaser + Life | - -
- Racer + Z | - A.
- Shieldon + O. M. | - Z
- Hammer + A. | - O.
- Aggresor + A. M | - O.
- Trap + A. | - Life
- Victim + - - | - Life
- Pinnule + Z | - -
- Range + A. | - O. M.
- Radius + A. | - Z.
- Medical + O. M | - A.
- Bloody + A. M | - A.
- Vital + Life | - Z.
- Demono + Status chance "Demented" | - Life
- Toxic + Status chance "Poisoned | - Z.
- Harmony + - - | - -
- Lost + A. M | - Critic
- Archer + Z | - O.
- Adamant + O | - A.
- Vanilla + O | - O. M.
- Protective + O | - Z.
- Rain Dancer + Life | - O. M.
- Silver Spoon + Critic | - O.
- Harpagon + O. M | - O
- Pheonix + Status chance "Burned" | - O.
- Rebelia + Life | - O.
- Heart + Life | - A. M.
- Watchmaker + Critic | - O. M.
- Sovereign + Life | - Critic
- Liar Lover + O. M | - Critic
- Practical + A. + A. M | - O. - Z.
- Guardian + O. + O. M | - A. - Z.
- Hunter + A. M. + O. M. | - Z. - O.
- Bird + Z. + A. M. | - A. - O.
- Memory + O. M. + A. M | - Z. - A.
- Cameleon + Z. + O. | - A. - O. M.
- Fairy + O. M. + A. M. | - Z. - A.
- Aries + Z. + A. M. | - A. - O. M.
- Taurus + A. + O. M. | - Z. - A. M.
- Gemini + Z. + Life | - Critic - A.
- Cancer + A. M. + Z. | - A. - O.
- Leo + Life + A. M. | - Z. - O.
- Virgo + Z. + O. M. | - O. - A.
- Libra + Life + O. M. | - O. - A. M.
- Scorpio + O. + A. M. | - Life - O. M.
- Sagittarius + Critic + A. | - Z. - Life.
- Capricorn + A. + O. | - A. M - Z.
- Aquarius + Z. + O. M. | - Life - A.
- Pisces + Life + A. M. | - A. - O.
- Horoscope + A. M. | - - -
- Broken + - - | - A. M.
- Luxurious + Critic + A. | - Z.
- Magician + A. M. + O. M. | - A.
- Sacrifice + A. M. | - Life - O.
- Sufferer + O. | - A. M. - A.
- Anorexia + Z. | - Life - O.
- Paranoid + O. M | - Z. - Critic
- Schizoid + Life | - A. - Critic
- Borderline + A. M | - Z. - O.
- Bipolarity + A. + Z. | - O.
- Electrician + All stats up if Moji type is Eltr. | - All stats down if Moji type isn't Eltr.
- Darkness Master + All stats up if Moji type is S. D. | - All stats down if Moji type isn't S. D.
- Mermaid + All stats up if Moji type is Water. | - All stats down if Moji type isn't Water.
- Fire-eater + All stats up if Moji type is Fire. | - All stats down if Moji type isn't Fire.
- Toxic Nixie + All stats up if Moji type is Toxi. | - All stats down if Moji type isn't Toxi.
- Hypnosis + All stats up if Moji type is Psychic. | - All stats down if Moji type isn't Psychic.
- Ironworker + All stats up if Moji type is Iron. | - All stats down if Moji type isn't Iron.
- Rainbow Soul + All stats up if Moji type is Multi. | - All stats down if Moji type isn't Multi.
- Jewel + All stats up if Moji type is Rock. | - All stats down if Moji type isn't Rock.
- Gale + All stats up if Moji type is S. E. | - All stats down if Moji type isn't S. E.
- Leaf Wreath + All stats up if Moji type is Leaf. | - All stats down if Moji type isn't Leaf.
- Glacial + All stats up if Moji type is Ice. | - All stats down if Moji type isn't Ice.
- Soil + All stats up if Moji type is Ground. | - All stats down if Moji type isn't Ground.
- Reptile + All stats up if Moji type is Draco. | - All stats down if Moji type isn't Draco.
UWAGA Klasy nie są niezbędne, nie trzeba z nich korzystać i jeżeli admini nie zezwolą to z nich zrezygnuje. Dodam je wtedy jednakże do ciekawostek jako taki fun fact.

PODCZAS PRZYGODY Z MISTRZEM GRY
Wygląd oraz imię zdobytego Moji nadawane jest przez gracza, jednak statystyki oraz klasę wybiera mg.

OGRANICZENIA
- Moji bywają kapryśne i nie zawsze zjawią się kiedy najdzie taka potrzeba. W zależności od trudności Moji, potwory te mogą w różnym stopniu się nie zjawiać. Im wyższy poziom tym wezwanie ma większe szanse na nie powodzenie.
Baby Moji - 98% szans na zjawienie się.
Common Moji 80% szans na zjawienie się.
Difficult Moji 65% szans na zjawienie się.
Aggresive Moji 48% szans na zjawienie się.
O pojawieniu się Moji decyduje prowadzący rozgrywkę mistrz gry.
- Im trudniejszy poziom Moji (schody zaczynają się najbardziej przy Diffimoji oraz Aggmoji) tym większa jest również szansa na to, iż Moji nie wykona polecenia lub stanie po stronie wroga, niekiedy atakując przyzywającego. Nie zdarza się zawsze, ale istnieje ryzyko.
- Moji o poziomie trudności wyższym niż Common pojawiają się nie od razu, a po jakimś czasie od przyzwania. Czasem idzie stracić na nich turę.
- Nie można mieć dwóch Moji tej samej klasy w swojej drużynie. Jeżeli posiadamy na przykład Moji klasy Moonlight, a napotkamy drugiego Moonlight musimy podjąć decyzję, czy zachowujemy tą "kartę" czy ją wymieniamy.
- Zabronione są ataki OHKO oraz uleczające pełnię życia.

Kilka moji dla przykładu:


Imię Moji Dokoyo
Żywioły Moji *Sfera Eteru
Poziom trudności Moji Baby Moji; 5 poziom
Klasa Sunlight (+ A. M | - O. M)
Siła - atak 16
Siła magiczna - atak magiczny 17
Defensywa - obrona magiczna 14
Defensywa - obrona 13
Zręczność - szybkość 17
Critic ratio 5%
Życie 100
Słabości Lodowy ¦ Elektryczny ¦ Kamienny
Opór Sfera Eteru ¦ Sfera Duchowa ¦ Liściasty ¦ Ognisty ¦ Wodny ¦ Toksyna ¦ Żelazny ¦ Natura ¦ Multitype ¦ Smok
Immunitet Ziemia.
Ataki
Air Tricks Moji pojawia się wykonując kilka powietrznych ciosów. Może zadać 3 ataki na raz, jeden atak ma 20 bazowej siły.
Shield Na jedną turę chroni użytkownika.
Ability
Leech Istnieje 10% szans na to, że trafiony w przeciwnika krytyk "wyssie" trochę dodatkowego życia z przeciwnika + część wyssanego życia lekko ulecza Mojiego.


Imię Moji Nymphion  
Żywioły Moji *Sfera Duchowa | *Wodny
Poziom trudności Moji Common Moji; 17 poziom
Klasa Hardness (+ O. | - Critic)
Siła - atak 59
Siła magiczna - atak magiczny 60
Defensywa - obrona magiczna 59
Defensywa - obrona 62
Zręczność - szybkość 60
Critic ratio 3%
Życie 165
Słabości Liściasty ¦ Psychika ¦ Elektryczność
Opór Toksyna ¦ Ziemny ¦ Sfera Eteru ¦ Sfera Duchowa ¦ Lodowy ¦ Wodny ¦ Kamienny ¦ Żelazny ¦ Smok
Immunitet Multitype ¦ Ognisty
Ataki
???
???
???
Ability
×???
???
???

JAKĄ MOCĄ DYSPONUJE JOI?
Aktualnie Jorrit jest w posiadaniu jednej niesfornej kulki klasy Baby Moji na 5 - czyli inaczej mówiąc, standardowym poziomie, tym początkowym. Wiem, że kartę postaci chowańca robi się przy końcu karty gracza, jednakże tak będzie lepiej, gdy znajdzie się to w jednym miejscu. Zacznę od karty Moji, a potem następne wymagane punkty.


Imię Moji  Honoko
Żywioły Moji *Ognisty
Poziom trudności Moji Baby Moji; 5 poziom
Klasa Harmony (+ - - | - -)
Siła - atak 15
Siła magiczna - atak magiczny 15
Defensywa - obrona magiczna 15
Defensywa - obrona 15
Zręczność - szybkość 15
Critic ratio 5%
Życie 100
Słabości Wodny ¦ Ziemny ¦ Żelazny
Opór Sfera Eteru ¦ Sfera Duchowa ¦ Elektryczny ¦ Ognisty ¦ Multitype ¦ Kamienny ¦ Psychika ¦ Toksyna ¦ Smok
Immunitet Liściasty ¦ Lodowy
Ataki
Flame Ray Atak ten powoduje tym, iż Moji użytkownika zieje ogniście czerwoną wiązką energii o kształcie lejka bądź też spirali, która przypomina ognisty promień. Może również przybrać formę rozwartych szponów uderzających silnie w rywala. Bazowa siła wynosi 40, o celności decyduje Mistrz gry.
Ability
Symphony Jeżeli przeciwny Moji jest tego samego typu co Moji użytkownika, to dodatkowy efekt ataku (na przykład podpalenie) zamienia się na bonus do siły ataku (na przykład podstawowo ma 40bs + szansa na podpalenie, po zmianie ma 45/50bs).
Wiek Wnet nowonarodzony.
Charakter Cóż, mało o nim wiadomo, zatem... Zdecydowanie należy do tych radosnych, kochanych stworzeń, które chętnie trzymamy w domu. Bywa czasem atencyjny, szczególnie kiedy Jorrit zwraca na kogoś uwagę bardziej niż na naszego lisiastego. Lubi się popisywać, kocha pieszczoty... Ma tendencję do wybuchania ogniem pod wpływem emocji. Im smutniejszy jest, tym jego płomienie są mniejsze. Razem z Kai są wnet nierozłoczni, jednak większość czasu Moji ten przebywa w innym wymiarze. Nieufny wobec innych, często potrzebuje dużo czasu na przekonanie się do kogoś. Jest to jednak malutkie ciepłe stworzonko.
Inne
- Traktowany jako chowaniec.
- Potrafi komunikować się telepatią.
- Przyzywany z innego wymiaru.


Co posiada w akcesoriach?

- Telefon;
- Mojiwatch przedmiot, który służy do przywołania Moji. Ma postać zwykłego zegarka z nieco grubszym obramowaniem, w środku jednak zamiast wskazówek i godziny znajdują się obrazki przedstawiające różnokształtne wzory. Niektóre z nich mają postać chociażby znaków zodiaku. Jorrit może ów kształty przesuwać tak, by znalazły się na odpowiedniej "runie". Każdy Moji ma swój własny wzór, im bardziej skomplikowany, tym też silniejszy i trudniejszy do przyzwania Moji. Niektóre Moji nie przychodzą też od razu, rzecz jasna - zegarek musi się odpowiednio załadować.
- Notatnik

Monety

Poza schematem; klasa, szkoła, kluby...

Szkoła Sayamino
Kluby Klub okultystyczny; Klub koszykówki.
Klasa Czy 3-1 jest już wolne?
MUNDUREK SZKOLNY
Marynarka - długi rękaw.
Koszula - krótki rękaw.
Dodatki - czerwony sweter z podobizną Honoko.

KP by @Dusty
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune
Admin
avatar

Liczba postów : 46
Join date : 06/01/2017
Skąd : mam ogonki?

PisanieTemat: Re: Jorrit Kai, Powiernik Moji.    Pią Sty 27, 2017 1:57 pm

A K C E P T
Tylko nie szalej z Honoko i nie podpalaj pobliskich krzaczków i drzew! xD

_________________
| Karta Postaci|| Portfel || Poszukiwania || Ubiór || Pokój |

| Dach szkoły || Kawiarnia || Park Yoyogi || Hala sportowa || Gwiezdny Ogród |
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Jorrit Kai, Powiernik Moji.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sayamino School For Monsters And Humans :: Kartoteka :: Karty Postaci-
Skocz do: