Sayamino School For Monsters And Humans
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sayamino School For Monsters And Humans

Szkoła średnia dla potworów i ludzi, której założycielem jest pan Sayamino Haru.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokaż mi proszę, kim jestem naprawdę.

Go down 
AutorWiadomość
Asura
Nauczyciel
Asura


Liczba postów : 11
Join date : 11/01/2017

Pokaż mi proszę, kim jestem naprawdę. Empty
PisanieTemat: Pokaż mi proszę, kim jestem naprawdę.   Pokaż mi proszę, kim jestem naprawdę. EmptySro Sty 18, 2017 12:47 am

Historia Megumi to przykład prostego uciekania od tego, co niewykonalne.
Dwie świadomości w jednym ciele, które zwalczają się nawzajem, to chyba najgorsze co może przytrafić się w umyśle całkowicie zdrowego pod każdym względem człowieka. Ta długa walka samej dziewczyny z lisem, który był od niej samej silniejszy skończyła się rozejmem - Megumi wytworzyła kolejną, trzecią świadomość, która szybko zdominowała ciało dziewczyny i rozwiązała problemy dwóch pozostałych. Ta panna nie ma konkretnego powielenia jaźni, ponieważ zarówno Eun jak i pierwotna świadomość Megumi są w niej uśpione i prawdopodobnie tylko hipnoza mogłaby je z nich wyjąć. Ponieważ Lisica to potężna magiczna istota, jej obecność w ciele Megumi nie była niezauważalna. Póki ta jeszcze była świadoma, to ta świadomość blokowała większość wpływu Eun na jej ciało.
Jej nową świadomość samozwańczo nazwała się "Asura" mimo iż wciąż używa imienia Megumi i Asura to tylko pseudonim. Ta nowa świadomość nie tylko nie odrzucała mocy Eun, lecz uważała, że sama nią jest i bardzo chętnie z niej korzystała, co nie obeszło się bez zmian w jej ciele. Obecnie dziewczyna nie wierzy, że jej moc jest spowodowana obecnością demona - uznaje, że taka się urodziła, mimo że posiada część wspomnień jednej jak i drugiej.
Pokaż mi proszę, kim jestem naprawdę. 2ahzdiq

Obecnie dziewczyna potrafi dowolnie zmieniać swoje ciało. Zarówno jego części, jak i całość. Jest wtedy mniejszą kopią Eun - ta wyglądała bardzo podobnie, lecz była dużo większa. Jej potężne pazury i ostre jak brzytwa kły mogą z całą pewnością pokazać innym, że dobry nauczyciel może być demonem nie tylko po egzaminach.

Pokaż mi proszę, kim jestem naprawdę. Orqu7n





***
Jakby kogoś to zastanawiało, to Megumi uczy głównie matematyki, lecz czasem może prowadzić również zastępstwa z Fizyki.
Powrót do góry Go down
 
Pokaż mi proszę, kim jestem naprawdę.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ślimak, ślimak, pokaż rogi... [budowa]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sayamino School For Monsters And Humans :: Kartoteka :: Informator :: Ciekawostki-
Skocz do: