Sayamino School For Monsters And Humans

Szkoła średnia dla potworów i ludzi, której założycielem jest pan Sayamino Haru.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Hau hau, pacanie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ayako Mori

Liczba postów : 23

PisanieTemat: Hau hau, pacanie.   Czw Sty 12, 2017 6:52 pm

Imię i Nazwisko
Ayako Mori, przekręć to, a dostaniesz po mordzie!

Pochodzenie
Po godności widać, że Japonia!

Rasa
No… człowiek.

Wygląd
Ychhh! Muszę!? To, że mierzę jedynie 147 centymetrów nie oznacza, że masz patrzeć na mnie z góry, jasne!?
A jeśli to już sobie wyjaśniliśmy... Jestem raczej dość drobną dziewczyną, ale ile pary mam w rękach, to się przekonasz, jak staniesz mi na drodze! Ha, zwinna ze mnie istota, zawdzięczam to smukłemu ciału i wadze, lecz nie powiem Ci, ile dokładnie ważę. Sama nie wiem. Obstawiam z... 45 kilogramów? I nawet nie myśl, żeby mnie podnosić, bo zapoznam Twoje krocze z moją nogą! No. Włosy sięgają mi niemal do pasa, lekko falowane, o kolorze ciemnego brązu, podobnie do moich oczu. Jeden z dłuższych kosmyków niesfornie opada mi na połowę twarzy, ale wiem, że bezsensu jest go zgarniać, bo i tak wróci do pierwotnej pozycji. Lubię przewiewne ubrania niekrępujące ruchów - o sukienkach zapomnij, mam na myśli za duże koszule i workowate spodnie, najlepiej w ciemnych odcieniach. A! I absolutnie nie dotykam tych chemicznych świństw zwanych powszechnie "kosmetykami", tfu! Stawiam na naturalną... ee... aparycję.  

Mundurek damski

Długość spódnicy: do kostek (tylko nie myślcie, że faktycznie będę w tym łazić!)
Koszula: z długim rękawem
Długość skarpetek: do kostek
Dodatki: szary sweter sięgający do kolan

Charakter
Kto mi dał taki trudny arkusz!? Arrrrgh! Nieważne, poradzę sobie, muszę!
Trzeba zacząć od mojej, jak to ludzie nazywają, „nerwowości”, ale to bynajmniej nie odzwierciedla w pełni mojej postaci! Jestem lojalna jak pies, otwarta na nowe doświadczenia i ciekawa świata. Etykietka eksrawe… ekstrawertyka! idealnie do mnie pasuje, co raczej nie zawsze jest mi na rękę – nienawidzę, jak policzki nabierają tego nieznośnie różowego koloru! To również świadczy o emocjonalności, którą dodatkowo podkreślam energiczną gestykulacją. Cechuje mnie przebiegłość, nie ukrywam, jestem w stanie wykorzystać czyjąś osobę dla własnych korzyści, bo hej, kto nie jest chociaż w najmniejszym stopniu egoistą? Odwagę łatwo u mnie kupić, jeśli uznam, że cena warta świeczki, posuwam się wówczas do… cóż, nieszczególnie legalnych rzeczy, ale ten fakt pomińmy! Co by tu jeszcze… cierpliwość u mnie kuleje, bardzo łatwo się niecierpliwię, tupię nogą albo mierzę wszystkich groźnym spojrzeniem. Może bystrość się mnie nie trzyma i nie odnajduję się w większym gronie, ale uważam się ze samowystarczalną osobę.

Historia
Nie ma o czym mówić, naprawdę. O wiele lepiej opowiada mi się na żywo, niż przelewając to na papier, uch! Mus to mus… Tułam się właściwie po świecie od małego brzdąca, tyle krajów, ile widziałam, to się w głowie nie mieści, hehe! Niestety trzeba było się w końcu gdzieś ostać, więc padło na swoje ziemie - Japonię. Bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! W międzyczasie matula zmarła, z ojcem natomiast sprawa dość pokomplikowana, to się rozwodzić nie będę. Opiekę sprawuje nade mną dalsza krewna, zbyt zajęta własnym życiem, by móc ingerować w moje, nie narzekam zatem.

Szkoła
Sayamino, bo to jedyna szkoła, tch.

Klasa
1-1.

Kluby
Pływacki oraz artystyczny.

Umiejętności
Dobrze rysuję, właściwie uwielbiam wykonywanie portretów! Zgadzam się nawet na zlecenia od znajomych za drobną opłatą. Ponadto umiem czytać z ruchów warg, ha, szepczcie sobie, ile dusza zapragnie, ja i tak was przyłapię na plotkach!

Ekwipunek
Drobniaki w prawej kieszeni, w lewej wysłużona komórka, zaś w plecaku trzymam standardowo szkicownik i przybory do rysowania, rzadko jakąś książkę z gatunku fantasty bądź kostkę Rubika. Dodatkowo klucze do mieszkania i co nieco do przekąszenia w wolnej chwili.

Fundusze
5000 jenów

Ciekawostki
Spróbuj skrzywdzić jakiekolwiek zwierzę na moich oczach, to stracisz zęby.
Podobno jestem wybuchowa, ale to nie tak!
I moje odzywki grożą trafieniem na dywanik do dyrektora…
Dorabiam na portretach i brudnych sprawach.
Nielegalna działalność zmusiła mnie do przybrania przydomku – „Five”.
Mam lekki lęk wysokości, cóż...
Słucham rapu i siedzę w k-popie, nic Ci do tego!
Cały czas mylą mnie z chłopakiem, właściwie nie mam nic przeciwko temu (ha, lubię go udawać!), sprzyjają mi warunki w postaci naprawdę małych piersi i neutralnego głosu, po którym trudno rozpoznać płeć.

ZWIERZAK
Imię
Chie oznaczające „mądrość”.
Wygląd
Spore psisko o schludnym wyglądzie, na pierwszy rzut oka widać, że właścicielka bardzo o niego dba. Przeciętnych rozmiarów, o niebieskich tęczówkach, co umożliwia kolor szaty – ciemnoszary marmurkowy z podpaleniami, fachowo zwane też „slate tricolour merle”. Jedyną skazą jest nieładnie poszarpane prawe ucho z rzucającą się w oczy blizną w wyniku dawnego wypadku.  
Umiejętności
Typowo pieskie – potrafi podać łapę, udawać martwego, przynieść gazetę, cierpliwie czekać na swoją Panią. Dobrze wytresowany i bardzo lojalny.  
Inne
Border Collie.
Samiec.

Ostatnio zmieniony przez Ayako Mori dnia Pią Sty 13, 2017 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : wpadło mi coś do głowy, musiałam dodać w ciekawostkach!)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Syuona
Admin Główny

Liczba postów : 219

PisanieTemat: Re: Hau hau, pacanie.   Czw Sty 12, 2017 8:09 pm

1. Brakuje jednej linijki w historii. Mam ich 4, jednak jeżeli u ciebie jest ich 5 to poproszę o screen i leci akcepcik~

// --- // --- // --- // --- // --- //
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sayamino-school.forumieren.com
Ayako Mori

Liczba postów : 23

PisanieTemat: Re: Hau hau, pacanie.   Czw Sty 12, 2017 8:11 pm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Syuona
Admin Główny

Liczba postów : 219

PisanieTemat: Re: Hau hau, pacanie.   Czw Sty 12, 2017 8:38 pm