Sayamino School For Monsters And Humans

Szkoła średnia dla potworów i ludzi, której założycielem jest pan Sayamino Haru.
 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Suzuya - wodna panienka

Go down 
AutorWiadomość
Suzuya
Skarbnik Szkolny
avatar

Liczba postów : 19
Join date : 07/01/2017
Skąd : Osaka, Japonia

PisanieTemat: Suzuya - wodna panienka   Sob Sty 07, 2017 4:25 am

Imię i Nazwisko: Suzuya Manabe-Hosokawa
Wiek: 16 lat
Pochodzenie:  Ōsaka

Rasa: Mieszaniec:
Człowiek-Duch.
>Ludzie-duchy są potomkami ludzi i przeróżnych duchów natury. Łączy je bardzo silna więź ze światem natury, a jednocześnie ze społecznością ludzką.
>Osobowość: Spokojni i łagodni; dostrojeni do otoczenia i przeważnie pokojowo nastawieni do świata. Ich dziedzictwo zapewnia im świadomość nadnaturalnego świata i rzadko pragną nim manipulować za pomocą magii. Promienieją uwielbieniem i pochwałą doczesnego życia, czego ludzie mogą im tylko zazdrościć.
>Fizycznie: Wyglądają bardzo podobnie do ludzi, mają przeważnie wąskie oczy i drobne usta; ich brwi są cienkie, a odcień skóry blady lub złocisty. Mogą mieć wygląd równie zrównoważony co ludzie, a wielu z nich jest bliskich ideałom piękna przyjętym w ludzkich społeczeństwach.
>Relacje z innymi: Żyją pomiędzy ludźmi i są przez nich akceptowani, nawet jeśli ich pochodzenie owiane jest tajemnicą. Mają rodziny wśród ludzi czystej krwi, a jednocześnie należą po  części do świata duchów i nigdy nie czują się na ziemi całkiem u siebie.
>Języki: Nowożytny + język (mowa) duchów.
Cechy rasowe:
>Widzą lepiej niż ludzie w nocy, ale tylko przy blasku gwiazd.
>Widzenie duchów.
>Stworzenie duchowe: Ludzie-duchy są stworzeniami duchowymi, co oznacza, że są podatni na czary wymierzone w duchy, takie jak niewidzialność dla duchów, czy odpędzenie duchów. Jednocześnie ich ludzkie pochodzenie czyni je humanoidami, przez co są też wrażliwe na zaklęcie skierowane w istoty cielesne. Równocześnie są odporni na wszelkiego typu opętania (ciężko opętać kogoś, kto jest w pewnym sensie duchem).

*Podtyp: * Zależy od ducha natury, z który był rodzicem mieszańca.
Wodny człowiek-duch:
Wodny człowiek duch posiada dodatkowe umiejętności:
#Oddychanie pod wodą: Morski człowiek-duch może oddychać wodą tak jak powietrzem.
#Doskonale pływają
#Temperatury im nie służą, muszą pić duże ilości wody, inaczej czują się fatalnie.
#Zrodzone z wody – Ich ciała złożone są z dużej mierze z wody. W wodzie potrafią być mętnie przezroczyste i zachować takowy wygląd długo po wyjściu z niej. Włosy wodnych ludzi-duchów, są natomiast w dotyku zawsze wilgotne, a gdy są zmoczone, stają się jednością z wodą.

Wygląd:
Niska, mierząca 154 centymetry dziewka, o drobnej budowie ciała. Jej długie, sięgające prawie do kolan włosy mają bardzo jasno niebieski, wręcz błękitny kolor i są wiecznie wilgotne w dodtyku. Suzuya nosi je przeważnie spięte w jeden lub dwa kucyki. Jej oczy są podobnego, błękitnego koloru;  przez lewe oko przechodzi dość groźnie wyglądająca blizna po ranie ciętej.  Ma niewielkie usta, a jej cera (po za blizną) jest bez skazy i jest bardzo bladawa. Na uszach nosi przeważnie drogie kolczyki.
Jej kości obojczykowe są dobrze widoczne, lecz pasują do jej sylwetki. Jej miseczka to duże B, natomiast ramiona są bardzo drobne, aczkolwiek zręczne. Ma widoczne wcięcie w talii, a jej biodra są wąskie. Nogi są dość krótkie. Rozmiar buta to 37.
Dziewczyna ubiera się głównie w sukienki; mundurek zakłada z bólem serca i z pewną niechęcią. Po prostu nie bardzo się jej podoba. Nosi okulary, bo lubi, często nosi tak zwane „zerówki”. Na lewej dłoni nosi raczej męski, dobrze wykonany (i zapewnię drogi) zegarek. Na szyi ma zawsze medalion. Lubi przepych dekoracji.

Mundurek:
Nosi  stosunkowo długą spódniczkę, sięgającą do kolan. Jest oporna na mundurek, dlatego no nosi szelek (nawet jeśli mogą ją przez to spotkać niemiłe konsekwencje). Uważa je za brzydkie. Koszule nosi z długim rękawem, na nogach ma zakolanówki.

Charakter:
Suzuya to spokojna dziewczyna, chociaż nie można ukryć, że ma coś ze snobki. Śmierdzi kasą na odległość; nosi często bogatą biżuterię i ozdoby. Uważa, że staranny wygląd stawiać powinniśmy ponad wszystko. Można łatwo zrozumieć, że to tak naprawdę samotniczka i to bardzo ekscentryczna. Wierzcie lub nie, ona sama nie ma nic przeciwko, gdy ktoś zawraca jej głowę, lecz nie będzie smutna jak nikt tego nie zrobi przez długie tygodnie. Gada z powietrzem – duchami, przez co ludzie mogą uznać ją za opętaną. Jest bardzo pracowita i czuje na swych ramionach swoje dziedzictwo – wie, że musiała będzie musiała pomóc poprowadzić firmę jej matki ku równie dobrej przyszłości, jaką miała dotychczas. Ma liczne hobby: od historii, po gry rpg, przez szermierkę i granie na pianinie kończąc.  Do innych podchodzi z obojętnością, nie uważa ich za gorszych. Jest bardzo obyta i doskonale ma przyswojoną etykietę. Mówi, że świadczy o nas nie to, że potrafimy schylić głowę przed wyższym lub równemu sobie – świadczy o nas to, że schylimy głowę przed kimś, kto stoi pod nami. Przeważnie jest miła i nieagresywna. Sprawia jednak wrażenie bardzo niedostępnej i nieobecnej. Dziewczyna ma jednak bardzo mocny charakter i gdy się uprze, to nie zrobi inaczej (na przykład nie potrafi zdzierżyć szelek w mundurku). Ma dobre stopnie i wiele czasu poświęca na naukę, czasami wygląda, jakby się przepracowywała, lecz nie daje tego po sobie poznać. Nie ma na celu być numer jeden w roku, lecz jak to mówi – „powinnam wiedzieć więcej niż ten, kto jest pierwszy, a co dostanę, to wszystko mi jedno”. Mimo to, jest z niej straszny śpioch. Lubi spać, czasem i jej zdarzy się przysnąć na lekcji, lecz jest to rzadkość.

Historia:
Suzuya to najstarsza córka siostry głowy rodu Hosakawa. Jak łatwo się domyślić, jej ojciec był duchem – jej matka została nim na zabój zauroczona, jeszcze w swej młodości. Efektem tego zauroczenia był nie kto inny, jak Suzuya. Jak wiadomo, zauroczenia są przejściowe, dlatego 3 lata później jej matka poślubiła jej obecnego ojczyma, o nazwisku Manabe (stąd nazwisko Manabe-Hosakawa).
Matka jest natomiast właścicielką wielkiej sieci restauracji, która swoim zasięgiem obejmuje całą Japonię, mało tego – wychodzi nawet poza jej granice, mając również restauracje w Korei czy Stanach. Jasne więc, że matka to osoba, którą raczej rzadko widuje. Podziwia natomiast swojego wuja, który był premierem.
Życie nauczyło ją paru rzeczy. Po pierwsze, że bez pracy nie ma kołaczy. Po drugie, czego Jan się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał. A po trzecie – okaż drugiemu człowiekowi szacunek, a ten będzie widział w tobie przyjaciela. To bardzo przydatne trzy zasady, szczególnie jak jest się wychowywaną przez służbę. Życzliwość względem przybranych matek zapewniło jej w nich osoby, na których zawsze może polegać. To bardzo przydatne, bo mieszka w sporawym apartamencie w Tokio – był to prezent na 15 urodziny od jej Matki. Mieszka tu też z jej polecania, bo ta wieży, iż w stolicy jej skarbik najwięcej się nauczy. Suzuya jest w czepku urodzona – nic jej w życiu nie brakuje. Ma tylko jedno zadanie – ma się uczyć i wierzcie mi lub nie, jest do tej nauki nawet zmuszana. Jednak to tylko malutki dyskomfort w stosunku do jej poziomu życia.
Dziewczyna jest bardzo związana z wodą, dlatego jej posiadłość ma zbiornik z wodą, który jest regularnie czyszczony.  Suzuya musi czasem się w niej odreagować i „porozmawiać” z rybami. Sama zajęła dokładnym projektem zbiornika.

Szkoła: Szkoła Sayamino

Klasa: Rocznik pierwszy, klasa 2.

Kluby:
Należy do klubu pływackiego i historycznego, jednakże nie jest zbytnio zainteresowana obecnością na zajęciach klubowych. Jeśli ma się uczyć, woli robić to sama. Jednak mus to mus.

Umiejętności:
>Zna się na szermierce, od dziecka trenuje walkę orężem, głównie rapierem, ale też szpadą. Ma prywatnych nauczycieli.
>Zwierzęca empatia – ma dokonały kontakt ze zwierzętami, a te wyglądają tak, jakby tę empatię odwzajemniały.

Moce:
Po za zdolnościami rasowymi, nie posiada żadnych mocy.

Relacje:
Aoi Hosakawa (Matka) – Są mimo pozorów, blisko siebie, często ze sobą rozmawiają przez telefon, mimo, że rzadko się widują. Jednak gdy dojdzie do spotkania, spędzają czas razem tak długo, jak mogą.
Ojczym – Szanuje go, lecz nie wchodzi mu w drogę.
Przyrodnie rodzeństwo – Jest dla nich miła i stara się by ci widzieli w niej starszą siostrę, lecz ma pewne wątpliwości, czy nie boi się ono jej dziwnego pochodzenia.

Ekwipunek:
Wachlarz i wieczne pióro.

Portfel:
Temat z portfelem

Ciekawostki:
>To chora fanka gier figurkowych, towarzyskich typu rpg. Jej cały pokój zastawiony jest podręcznikami do gier i figurkami, np. z warhammera.
>Uwielbia ptaki. W domu hoduje Raroga i Sokoła wędrownego.
>Do szkoły zawozi ją szofer.
>Uważa, że świat duchowy ma nas większy wpływ, niż otaczający nas na co dzień ludzie.
>Kocha pisać piórem.
>Nie zamierza robić tego, czego nie lubi i daje temu upust.
>Jest bogata, nie ma co ukrywać.
>Kocha komputery i pracuje w domu na pół etatu jako programistka (używa głównie javy). Nie ma z tego kokosów, lecz traktuje to jako naukę.
>Często uważana jest za księżniczkę, czemu tylko wzrusza ramionami, gdy to słyszy lub mówi, że to tylko tak wygląda.


Ostatnio zmieniony przez Suzuya dnia Wto Sty 10, 2017 11:30 pm, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Syuona
Admin Główny
avatar

Liczba postów : 219
Join date : 05/11/2016
Age : 21
Skąd : Hamburg, Niemcy

PisanieTemat: Re: Suzuya - wodna panienka   Sob Sty 07, 2017 4:42 am

1. Klasa - Rocznik pierwszy, jednak która klasa? Mamy klasę 1-1 oraz 1-2, czyli coś takiego jak podział na klasę A i B.

_________________


// --- // --- // --- // --- // --- //
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sayamino-school.forumieren.com
Syuona
Admin Główny
avatar

Liczba postów : 219
Join date : 05/11/2016
Age : 21
Skąd : Hamburg, Niemcy

PisanieTemat: Re: Suzuya - wodna panienka   Sob Sty 07, 2017 1:09 pm

AKCEPTACJA KARTY POSTACI

_________________


// --- // --- // --- // --- // --- //
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sayamino-school.forumieren.com
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Suzuya - wodna panienka   

Powrót do góry Go down
 
Suzuya - wodna panienka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sayamino School For Monsters And Humans :: Kartoteka :: Karty Postaci-
Skocz do: